DEZE TEAMS DOEN ALVAST MEE!

 

Team 1: Fienkwizien - damesteam

 

 

Team 2: carrosserie Vandenbussche

 

 

Team 3: MC interieur

 

 

Team 4: Tool and Storage

 

 

Team 5: Helle Lust 1 - gemengd team

 

 

Team 6: Maximilano - gemengd team

 

 

Team 7: Printings/Creatief atelier - gemengd team

 

 

Team 8: Vanrobaeys hout & interieur

 

 

Team 9: Wijn- & tapasbar Vecino - Westende

 

 

Team 10: Restaurant "De Lanteirne" - Westende

 

 

Team 11: BTlec

 

 

Team 12: Greenstore - gemengd team

 

 

Team 13: Vergote - gemengd team

 

 

Team 14: kapsalon Delphine - heren team

 

 

Team 15: Alu Vandemaele - gemengd team

 

 

Team 16: Bambinos - gemengd team

 

 

Team 17: Greenconcepts - heren team

 

 

Team 18: Moerkerke 1

 

 

Team 19: Moerkerke 2

 

 

Team 20: Dries Vereecke - gemengd team

 

 

Team 21: 't Zorgteam - gemengd team

 

 

Team 22: Notaris Hendrik Moens

 

 

Team 23: Dries Taillieu - dames team

 

 

Team 24: BTlec

 

 

Team 25: BTlec

 

 

Team 26: Bamatec bvba - heren team

 

 

Team 27: bouwwerken Corne - gemengd team

 

 

Team 28: Crea'dvise - gemengd team

 

 

Team 29: BV/ BOFIS SD - gemengd team

 

 

Team 30: Acke Dieter en Ruddy

 

 

Team 31: Maribrik

 

 

Team 32: Helle Lust 2 - dames team

 

 

Team 33: De Moorseelse apothekers

 

 

Team 34: Defraye Luc Zakenkantoor bvba

 

 

Team 35: Growebo - Gullegem

 

 

Team 36: kine praktijk Ciel Pattijn - dames team

 

 

Team 37: transport Gesquière - gemengd team

 

 

Team 38: Koen Roelandt

 

 

Team 39: slagerij Franky & Helga - gemengd team

 

 

Team 40: Dries Cossement - gemengd team

 

 

Team 41: Morent IT solutions - gemengd team

 

 

Team 42: KBC Gullegem - Moorsele

 

 

Team 43: Serrus uitvaartzorg

 

 

Team 44: Exsited bvba - gemengd team

 

 

Team 45: Galloo - Menen

 

 

Team 46: Battheu - Battheu - Verbeke

 

 

Team 47: Ulla Lust

 

 

Team 48: BeSy Consulting

 

 

Team 49: Pieter Viaene - advocaat

 

 

Team 50: Tool and Storage 2

 

 

Team 51: Wienerberger

 

 

Team 52: Zilveren Spoor

 

 

Team 53: Eetcafé Orange

 

 

Team 54: GGRecup - Gullegem

 

 

Team 55: Angelo Vanhoutte

 

 

Team 56: Café De Platse 1

 

 

Team 57: Café De Platse 2

 

 

Team 58: Vanlerberghe bvba 1 - Rekkem

 

 

Team 59: Vanlerberghe bvba 2 - Rekkem

 

 

Team 60: Duliso

 

 

Team 61: Vandorpe

 

 

Team 62: Appelmans

 

 

Team 63: Top Malts

 

 

Team 64: 't Bakkerietje

 

 

Team 65: 't Bakkerietje

 

 

Team 66: Hypnofire

 

 

Team 67: Sportics

 

 

 

 

 

Moorsele Onderneemt

Rozenstraat 5 - 8560 Moorsele

info@moorseleonderneemt.be

BE 0414.300.361

hosted by BelgianHosting