Voorzitter:

Gianni DE CLERCQ

0496/18 90 34

gianni@moorseleonderneemt.be

verantwoordelijk voor social media

 

Ondervoorzitter:

Katrien DE VLIEGER

katrien@moorseleonderneemt.be

 

Secretaris:

Helle LUST

0496/70 42 65

helle@moorseleonderneemt.be

verantwoordelijk voor de website www.moorseleonderneemt.be

Bestuursleden:

Dieter ACKE - 0477/67 61 80 - bvba.acke@telenet.be

 

Vincent BONTE - 056/42 18 30 - vincent.bonte@telenet.be

 

Yves DORNY - yves@dorvan.be

 

Henk KETELS - 056/25 39 80 - henk@moorseleonderneemt.be

 

Philippe LEYSSENS - 056/41 71 73 - philippe.leyssens@telenet.be

 

Christophe MARTIN - 0497/37 02 54 - info@christophemartin.be

 

J├╝rgen PAUWELYN - 056/40 46 14 - pauwelyn.jurgen@skynet.be

 

Dries TAILLIEU - uwextrapaarhanden@gmail.com

 

Benji TANGHE - info@btlec.be

 

Elke VERSCHEUREN - 0472/66 29 42 - elke@moorseleonderneemt.be

 

Dimitri VANDORPE - 0478/27 37 30 - dimitri@toolandstorage.be

 

 

 

 

Moorsele Onderneemt

Rozenstraat 5 - 8560 Moorsele

info@moorseleonderneemt.be

BE 0414.300.361

hosted by BelgianHosting