Hoe ziet ons pensioen van morgen eruit?

30 maart 2026

Samen met Groep BDSV organiseerden we een boeiende sprekersavond rond het thema pensioenen. Heel wat geïnteresseerden kwamen samen om meer inzicht te krijgen in de recente veranderingen binnen ons pensioenstelsel en de impact ervan op de toekomst.

Professor Yves Stevens nam het publiek mee doorheen de belangrijkste pensioenhervormingen en lichtte op een heldere en toegankelijke manier toe wat deze veranderingen betekenen voor werknemers, zelfstandigen en gepensioneerden. Met zijn expertise en praktijkvoorbeelden wist hij een complex onderwerp begrijpelijk en boeiend te maken.

Na de uiteenzetting was er ruimte voor vragen en uitwisseling, wat zorgde voor interessante gesprekken en waardevolle inzichten.

We kijken terug op een geslaagde avond vol informatie, interactie en betrokkenheid. 🫶

Bedankt aan professor Yves Stevens voor zijn inspirerende toelichting en aan iedereen die aanwezig was!